Звіт про проведення декади циклової комісії Спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія» спеціалізації
Спортивні досягнення 09 листопада 2017, 10.55 Новини
10-12 жовтня 2017р. В м. Чернівці на стадіоні  «Юність » в залік XIV обласних спортивних ігор серед студентської молоді ВНЗ І-ІІр.а.

АвторизаціяСпортивні досягнення PDF Друк e-mail
Написав Адміністратор   
Четвер, 09 листопада 2017, 10:55

10-12 жовтня 2017р. В м. Чернівці на стадіоні  «Юність » в залік XIV обласних спортивних ігор серед студентської молоді ВНЗ І-ІІр.а. проходили змагання з міні-футболу. Де брали участь 16 команд навчальних закладів області, які були поділені на 4 групи. В запеклій спортивній боротьбі чотири команди-переможці груп вийшли у фінальну четвірку де розіграли призові місця. Наш навчальний коледж без проблем вийшов у фінальну частину, де зайняв ІІІ загально-командне місце. А Шутак Давид став кращим півзахисником змагань і був нагороджений  грамотою управління з футбольного виховання та спорту МОН України в Чернівецькій області.


12 жовтня 2017року спортивна зала Чернівецького коледжу ЛНАУ прийняла учасників військово-патріотичного свята до Дня захисника України та 75-річчя створення УПА. Пять команд змагалися з 8 видів естафети. Дуже напружено і емоційно проходило це свято, велика підтримка вболівальників сприяла високому рівню змагань і бажанню досягти перемоги з метою участі в подальших змаганнях серед інших навчальних вузів Команда-переможець і призери змагань нагороджені грамотами і кубками від  обласного управління молоді та спорту ОДА, а також всі команди нагороджені солодкими призами.

 


Центральний парк культури і відпочинку ім.. Т.Г. Шевченка 18 жовтня прийняв другий вид змагань – це легко-атлетичний крос в залік XIV обласних спортивних ігор серед студентської молоді ВНЗ І-ІІ р.а. команда нашого коледжу достойно виступила на цих змаганнях, так як уже другий рік поспіль дистанцію 2000м. виграє студент ІІІ курсу групи БСП-315Хоровюк Михайло, а студент ІІ курсу  Сандуляк Василь недотягнув одного кроку до пядесталу пошани

Молодці!!! Так тримати!!!

 

Голова циклової комісії  Федоряк О.І.

Останнє оновлення на Четвер, 09 листопада 2017, 12:50
 
Чернівецький коледж будівництва та архітектури, Powered by Joomla!; Joomla templates by SG web hosting
Розробка сайту: cntgfy
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET