Просимо допомоги!!! 23 січня 2018, 10.33 Новини
Звертаємось до всіх небайдужих і чуйних людей. Просимо допомогти зібрати кошти студенту Чернівецького коледжу Львівського
Екскурсія 15 грудня 2017, 11.17 Новини
2 грудня 2017 р. студенти групи БМ-102 (куратор Плюта Г.В.) та Д-119 (куратор групи Нестор М.В.) відправилися на екскурсію до
Мова єднання   «Однією й тією ж мовою  і полову віяти й святий вогонь викрешувати.Усе залежить від того, як хто вміє
ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ МЕТОДИЧНОГО ОБ’ЄДНАННЯ ВИКЛАДАЧІВ ФІНАНСОВО-ЕКОНОМІЧНИХ ДИСЦИПЛІН 6 листопада 2017 року на базі
Змагання з настільного тенісу 27 листопада 2017, 12.24 Новини
Торговельний центр «Панорама» надала можливість  провести змагання з настільного тенісу, яка володіє сучасним

АвторизаціяДекада циклової комісії 5.05050204 PDF Друк e-mail
Написав Адміністратор   
Понеділок, 20 березня 2017, 11:39

Звіт про проведення декади циклової комісії 5.05050204

Декада циклової комісії 5.05050204 “Експлуатація та ремонт підйомно-транспортних, будівельних і дорожніх машин і обладнання”  проводилась із 20 лютого по 03 березня 2017 року згідно затвердженого плану.

20 лютого 2017 року - було проведено засідання циклової комісії, на якому обговорювались заходи, що запланували викладачі комісії на наступні дні.


21 лютого 2017 року проведена виховна година в рамках якої відбулась екскурсія в Чернівецький музей воєнної історії краю. Група БМ-313, викладач Малик І.М. Мета заходу, це ознайомлення із різними періодами в історії Буковини під час яких відбувались воєнні дії. Виховна година пройшла продуктивно, студенти із зацікавленістю слухали екскурсовода та оглядали військове обладнання, зброю та різні трофеї.


22 лютого 2017 року - відкрите заняття-екскурсія на тему: «Ознайомлення з функціями підрозділів і роботою лабораторій ДП "Буковинастандарт-метрологія». Група МСП-310, викладач Якіміді Л.І. Студенти мали можливість ознайомитись із умовами роботи випробувальних лабораторій з метою сертифікації вимірювальних приладів та інструменту, класифікацією еталонів для вимірювання різних величин та іншими видами робіт центру стандартизації та метрології.


23 лютого 2017 року – проведене відкрите заняття-екскурсія на тему: «Ознайомлення із структурою заводу і способами демонтажу і монтажу вузлів та агрегатів». Екскурсія на ВАТ «Чернівецький Машзавод». Група БМ-219, викладач Даналакі В.В. Цікава екскурсія на підприємство, яке обладнане універсальними та спеціальними пристроями для проведення демонтажу і монтажу вузлів та агрегатів машин та обладнання. Студенти мали змогу закріпити знання отримані під час теоретичних занять. Викладач і працівники підприємства вміло пояснювали принцип роботи  та конструкцію обладнання та пристосувань які при цьому використовуються.


24 лютого 2017 року - відкрите заняття-екскурсія на тему: «Економія палива під час заправки автомобілів». Екскурсія на автомобільну газозаправну станцію «Алкон». Група БМ-313, викладач Даналакі В.В. Заняття пройшло на високому рівні. Студенти із захопленням слухали викладача та персонал станції, які розповідали про роботу основних елементів та порядок заправки авто, а також заходи техніки безпеки. Газ, як автомобільне паливо, вигідніше чим бензин, але кількість газових заправок у кілька десятків разів менше, ніж АЗС. Дефіцит метанових і пропанових газових заправок стримує бажання водіїв переходити на газ.

27 лютого 2017 року - проведений огляд матеріально-технічної бази спеціальності та перевірка плануючої документації викладачів циклової комісії. До складу комісії входили: Іванов П.В., Палюх О.В., Малик І.М. За наслідками огляду вказані недоліки,  та встановлені терміни їх усунення.


28 лютого 2017 року - відкрите заняття-екскурсія на тему: «Призначення і класифікація електричних апаратів», завод ТОВ БФ «Чернівціжитлобуд». Група МСП-310, викладач Козловський О.І. Студенти мали можливість ознайомитись із реальними прикладами підключення схем та систем керування  в приводах з двигунами змінного струму машин та обладнання на території заводу, а саме баштових, мостових та козлових кранів, крана укосини та інших механізмів.


01 березня 2017 року - відкрите заняття-екскурсія на тему: «Вивчення експлуатаційної бази ТДВ «ПМК-76»». Група БМ-313, викладачі Пащак А.А., Малик І.М. Студенти мали можливість ознайомитись із реальними умовами технічної експлуатації машин та обладнання на території експлуатаційної бази ТДВ «ПМК-76», а саме: постів УТПр, ковальсько-зварювального, агрегатного відділення, відділення ТО і ремонту електрообладнання, та інших. А також ознайомились із роботою відділу головного механіка.


02 березня 2017 року проведено відкрите заняття з дисципліни «Основи підприємницької діяльності» на тему: «Вибір способу започаткування бізнесу». Група БМ-313, викладач Небельська С.В. Студентам ставилось за мету ознайомлення із способами створення бізнесу, перевагами та недоліками кожного з них. Були підготовлені доповіді по яких доводились до відома присутніх види бізнес-ідей, щоб в подальшому на практиці можна було прийняти обґрунтовані рішення та застосовувати їх на практиці.


02 березня 2017 року – проведене бінарне заняття з дисципліни «Нарисна геометрія, інженерна і комп’ютерна графіка» на тему: «Ескіз зубчастого колеса з натури»». Група МСП-204, викладачі Чернова Н.Ф., Мочалюк А.П. Цікаве та захоплююче заняття, завданням якого було зробити заміри зубчастого колеса, накреслити його ескіз від руки та за допомогою прикладних програм Excel і Auto Cad. Керуючись порадами викладачів студенти добре справились із завданням.


03 березня 2017 року - проведений огляд позаурочної роботи (стіннівки, реферати, роботи гуртків ННТМ) та методичної роботи викладачів циклової комісії 5.05050204. За наслідками огляду були відібранні методичні матеріали та роботи гуртків НТТМ, які будуть приймати участь в оглядах роботи викладачів коледжу. Було проведено засідання циклової комісії по підведенні підсумків декади циклової комісії 5.05050204.


Голова циклової комісії 5.05050204                                      Малик І.М.

 

Останнє оновлення на Понеділок, 20 березня 2017, 11:40
 
Чернівецький коледж будівництва та архітектури, Powered by Joomla!; Joomla templates by SG web hosting
Розробка сайту: cntgfy
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET