Семінар "Я маю право!" 09 жовтня 2017, 14.00 Новини
5.10.2017р. в коледжі відбувся семінар в рамках реалізації проекту "Я МАЮ ПРАВО!" на тему: "Загальнонаціональний проект "Я МАЮ
Увага!!! 15 вересня 2017, 12.39 Новини
18.09.2017 о 1000 в примІщеннІ читальноЇ зали коледжу відбудуться збори ПРАЦІВНИКіВ (КРІМ ВИКЛАДАЧІВ) Чернівецького коледжу
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ ЛЬВІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ НАКАЗ від 29.082017 р. № 168 м. Дубляни Про

Авторизаціяхенд-мейд-ярмарок PDF Друк e-mail
Написав Карвацька Ж.К.   
Четвер, 01 грудня 2016, 13:42

Три роки тому, саме 30 листопада, у столиці пролилася перша кров на Революції Гідності. Тоді "Беркут" жорстоко розігнав мирний протест студентів. Аби нагадати про ті страшні події, студенти чернівецького коледжу ЛНАУ влаштували благодійну акцію.
- Патріотичний дух залишився, є бажання змінити щось у країні, - сказав Олександр, студент Чернівецького коледжу будівництва та архітектури.
І змінюють країну студенти Чернівецького коледжу будівництва та архітектури добрим ділом: влаштували на Панській хенд-мейд-ярмарок.
- Половину коштів, яку ми зберемо, віддамо учасникам АТО, іншу половину ми кожного року, це вже стало такою традицією, віддаємо гроші в Хотинський інтернат для дітей, - розповів Олександр, студент Чернівецького коледжу будівництва та архітектури.
Олександр навчається на дизайнера, тож для продажу змайстрував макети американських хмарочосів.
- Робили довго, складно трохи, але цікаво було, - сказав Олександр, студент Чернівецького коледжу будівництва та архітектури.
Також придбати на благодійному ярмарку можна було вироби з дерева, бісеру та ароматні смаколики.
- Я випікала булки з маком. Так, сама випікала. Намагалася зробити смачно для всіх. Мама Михайла випікала рогалики, круасанчики, - зазначила Крістіна, студентка Чернівецького коледжу будівництва та архітектури.
- Рогалики придбала, печиво і корзиночку. Дуже хороший захід, потрібно, щоб долучалися всі навчальні заклади. Дітей вчити потрібно, що потрібно бути благодійними. Допомагати бідним і кому важко у цю скрутну годину, - наголосила Марія, чернівчанка.

ссилка на відео: http://tva.ua/show/news?id=817375

Останнє оновлення на Четвер, 01 грудня 2016, 15:07
 
Чернівецький коледж будівництва та архітектури, Powered by Joomla!; Joomla templates by SG web hosting
Розробка сайту: cntgfy
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET