Проведення тижня циклової комісії 5.06010107 «Виготовлення будівельних деталей і конструкцій» Тиждень циклової комісії
Проведення  декади  циклової комісії природничо-математичних дисциплін З 03.04.2017 по 14.04.2017  в коледжі проходила декада
Звіт про проведення декади циклової комісії спеціальності «Опорядження будівель і споруд та будівельний дизайн» 20.03.2017р.
День відкритих дверей!!! 04 квітня 2017, 13.21 Новини

АвторизаціяСпортивні досягнення PDF Друк e-mail
Написав Карвацька Ж.К.   
Четвер, 17 листопада 2016, 12:25

Нещодавно 8 листопада 2016 року закінчились змагання особисто-командні з настільного тенісу серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації в залік обласної спартакіади, де взяли участь28 студентів спортсменів. Завдяки нашому кращому тенісисту коледжу кандидату у майстри спорту Северіну Максиму наш коледж вийшов на ІІ-загальнокомандне місце. Переможців та призерів нагороджено дипломами обласного відділення комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

15 жовтня 2016 року на спортивній базі Хотинського технікуму Подільського державного аграрного університету проходила обласна профспілкова спартакіада серед викладачів та працівників навчальних закладів системи АПК  із 7 видів спорту.

Змагання проводились для покращення спортивно-масової та оздоровчої роботи серед працівників в галузі, ведення здорового способу життя. Керівником делегації навчального закладу була Яворська Лідія Василівна. Наш коледж посів ІІ-загальнокомандне місце. Переможцями змагань по видам спорту стали: Мітченко О.П. – пневматична стрільба; Глухой В.В. – дартц та команда з перетягування канату; Луговська Н.Т. – баскетбол; Федоряк О.І. – шахи; Кушнір В.М. – армреслінг, гирі; Малик І.М. – гирі.

 

 


 

19 жовтня 2016 року в Центральному парку культури і відпочинку ім..Т.Шевченка обласним відділенням з фізичного виховання та спорту МОН України проводилась обласна спартакіада з легкоатлетичного кросу серед студентської молоді ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації. Змагання проводились особисто-командні на дистанціях 1000 м і 2000 м.


 

Наші студенти нагороджені грамотою за ІІІ місце. Хочеться відмітити хороші виступи Іванюка Артема, група Б-401 , який був третім у своєму забігу на 1000 м, а Хоровюк Михайло, група БСП-215 показав кращий результат 6 хв.42 сек. на дистанції 2000 м.

Молодці ! Так тримати !

Другим видом змагань обласної спартакіади серед студентської молоді ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації був міні-футбол. Попередні змагання у підгрупах продемонстрували самовіддану боротьбу між студентами технікумів і коледжів за вихід у четвірку найсильніших. На жаль наша команда Чернівецького коледжу ЛНАУ задовільнилася V-VІ місцем.

 

А переможцем змагань стали команди:

І-місце – Транспортний коледж

ІІ-місце – Кооперативний економіко-правовий коледж

ІІІ-місце – Політехнічний коледж

 

ІV-місце Педагогічний коледж

Останнє оновлення на Четвер, 15 грудня 2016, 11:42
 
Чернівецький коледж будівництва та архітектури, Powered by Joomla!; Joomla templates by SG web hosting
Розробка сайту: cntgfy
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET